عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام

دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام برای اندروید

دانلود برنامه هک تلگرام دیگران

هک تلگرام با گوشی, آموزش هک تلگرام دیگران, هک تلگرام دیگران بدون کد, آموزش تصویری هک تلگرام, هک تلگرام اندروید, هک تلگرام دوستان, هک تلگرام با کامپیوتر, نرم افزار هک تلگرام

دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام

دانلود نرم افزار هک کردن تلگرام + آموزش تصویری

دانلود برنامه هك كامل تلگرام از راه دور بدون دسترسي به گوشي

برای دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام به ادامه مطلب بروید

هک تلگرام با گوشی, آموزش هک تلگرام دیگران, هک تلگرام دیگران بدون کد, آموزش تصویری هک تلگرام, هک تلگرام اندروید, هک تلگرام دوستان, هک تلگرام با کامپیوتر, نرم افزار هک تلگرام

با توجه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق تاریخ : 1395/12/21 ساعت : 18:1:47 شماره : 9512216114 مطالب مربوط به هک برداشته شد


نکته: دقت داشته باشید که اگر بخواهید به تلگرام دیگران، آن‌هم به‌صورت پنهان دسترسی پیدا کنید، از هر روشی استفاده کنید دسترسی شما در بخش Active Sessions یا نشست‌های فعال به نمایش درخواهد آمد. اما برای جلوگیری از این اتفاق به‌وسیله نرم‌افزار SFP قادر هستید تا بدون ایجاد هیچ حساسیتی، به پیام‌ها و مخاطبین تلگرام فرزندتان دسترسی کامل داشته باشید و عملکرد وی را در فضای مجازی مدیریت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این نرم‌افزار کلیک کنید


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعداز انتشار خبر هک شدن ۱۵ میلیون شماره تلفن کاربر ایرانی در شبکه تلگرام، کارشناسان امنیتی گفتند: علت آن به ضعف تلگرام در استفاده از پیام های متنی SMS به هنگام فعال شدن یک وسیله جدید به این سامانه بر می گردد.

یعنی زمانیکه کاربر می خواهد تلگرام را بر روی گوشی جدید خود نصب کند، این شرکت با فرستان کد از طریق سامانه SMS فرآیند اجازه کاربر به تلگرام را می دهد که کد ارسال شده می تواند برای هکرها هم به اشتراک گذاشته شود.
بر همین اساس، کارشناسان شرکت تلگرام به کاربران توصیه کردند برای بالا بردن ضریب امنیتی فضای شبکه تلگرام می توانند از کلمه عبور اضافی استفاده کنند.

در واقع با رفتن به قسمت تنظیمات و (مرحله دوم تایید) Privacy and Security – ۲-Step Verification می توان امنیت تلگرام خود را ارتقاء داد. در این قسمت از کاربر علاوه بر کد SMS یک کلمه عبور هم برای ورود به تلگرام درخواست می شود که در این صورت دیگر هکرها به کلمه عبور اضافی کاربر برای ورود به صفحه تلگرام او دسترسی نخواهند داشت.

افزایش امنیت تلگرام

افزایش امنیت تلگرام با روش های متعددی قابل انجام است. ممکن است بپرسید امنیت تلگرام چقدر است و یا چگونه از هک شدن تلگرام جلوگیری کنیم

ما در این مقاله جلوگیری از هک تلگرام با افزایش امنیت اکانت تلگرام را به شما خواهیم آموخت. پیشنهاد می کنیم برای تامین پیشنیازهای امنیت مقاله جلوگیری از هک وای فای را نیز مطالعه کنید.

روش اول : رمز گذاری روی برنامه تلگرام
1- وارد برنامه تلگرام شوید.
2- به قسمت تنظیمات (settings ) وارد شوید.
3- گزینه privacy and security را انتخاب کنید.
4- گزینه passcode lock را انتخاب کنید.
5- در این مرحله رمز مورد نظر خود را وارد کنید.
6- عملیات رمزگذاری در این مرحله به پایان رسیده است و در قسمت بالا آیکون قفل باز ظاهر شده است.

اما این امکان وجود دارد که هنگام خروج فراموش کنید روی قفل کلیک کنید که اگر بخواهید به صورت اتوماتیک این کار انجام شود در قسمتpassword lock  گزینهAuto lock  را انتخاب و مقدار آن را به زمان دلخواه خود تغییر دهید تا در زمان تنظیم شده به طور اتوماتیک تلگرام قفل شود.
تا اینجا برای امنیت تلگرام خود تنها یک قدم برداشته اید.

روش دوم : تایید دو مرحله ای یا two–step verification
1- وارد برنامه تلگرام شوید.
2- به قسمت تنظیمات (settings ) وارد شوید.
3- وارد قسمت privacy and security شوید.
4- گزینه two–step verification را انتخاب نمایید.
5- روی گزینه set additional password کلیک کنید.
6- در این قسمت Email و Password را با دقت وارد کنید چرا که این پسورد در آینده برای شما نیاز خواهد بود.
پس از وارد کردن پسورد و ایمیل با پیغام زیر روبه رو می شوید که می بایست ایمیل خودتان را چک کنید.

7- ایمیل ارسالی دارای یک لینک می باشد که کلیک بر روی آن به منزله تایید است و شما باید این کار را انجام دهید تا عملیات انجام شده با موفقیت ثبت شود. پس از کلیک روی لینک تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

حال اگر کسی قصد ورود به تلگرام با شماره شما را داشته باشد اگر کد ارسال شده توسط تلگرام را داشته باشد نیاز به پسوردی که در این مرحله تعین کرده اید دارد تا بتواند وارد اکانت شما شود.

روش سوم : کنترل و مشاهده دستگاه های وارد شده – active sessions
در ابتدا توضیح مختصری درباره این روش می دهیم تا بیان مطلب بهتر صورت گیرد. اگر فردی با شماره شما وارد تلگرام شود و در صورتی که کد ارسالی تلگرام را هم به نوعی به دست بیاورد پیغامی از جانب تلگرام برای شما ارسال می شود که سیستمی با این مشخصات وارد اکانت شما شده است که برای جلوگیری و قطع ارتباط آن می توانید از روش زیر استفاده کنید.
1- وارد برنامه تلگرام شوید.
2- به قسمت تنظیمات (settings ) وارد شوید.
3- وارد قسمت privacy and security شوید.
4- به قسمت active sessions وارد شوید.
در تصویر زیر مشاهده می کنید که دستگاه دیگری نیز از این اکانت استفاده می کند که این موضوع در صورتی که توسط شما انجام نشده باشد امنیت تلگرام شما را به خطر می اندازد چون تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی دیگر ما از طریق شخص دیگری در حال رصد شدن می باشد که امکان سواستفاده از آن میسر می شود.

5- اگر بخواهید کاربری که از اکانت شما استفاده می کند را از اکانت خارج کنید دستکاه مورد نظر را انتخاب و گزینه ok را بزنید.
6- اگر بخواهید همه کاربران اضافی را از اکانت خارج کنید گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب و ok کنید.
اپلیکیشن تلگرام زمانی که کاربر دیگری قصد استفاده از اکانت شما را دارد به شما از طریق پیام اطلاع می دهد که در آن IP شخصی که وارد شده است مشخص می شود.

روش چهارم : عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام – Last Seen
در برخی مواقع نیاز هست که کسی از آنلاین بودن شما با خبر نشود برای این که زمان آنلاین شدن قابل رویت دیگران نباشد طبق روش زیر عمل کنید.
1- وارد برنامه تلگرام شوید.
2- به قسمت تنظیمات (settings ) وارد شوید.
3- وارد قسمت privacy and security شوید.
4- گزینه Last Seen را انتخاب کنید.
5- در قسمت اول 3 گزینه وجود دارد که Everybody اشتراک عمومی بوده و همه می توانند آنلاین بودن شما را رویت کنند.
6- گزینه دوم My Contacts نفراتی که شماره آنها در دفترچه تلفن شما ذخیره شده است می توانند مشاهده کنند.
7- گزینه سوم Nobody بوده و هیچ کس نمی تواند زمان آنلاین بودن شما را مشاهده کند.
در برخی منابع این روش برای مخفی کردن عکس پروفایل نیز گفته شده که این روش هیچ ربطی به تصویر پروفایل ندارد.

به طور کلی امنیت در تلفن همراه به چند نکته بستگی دارد که با رعایت آنها می توان زمینه سو استفاده از حریم خصوصی را کاهش داد.
– تهیه اپلیکیشن یا نرم افزارهای کاربردی از منبع اصلی یا معتبر که شرکت طراح نرم افزار آن را تایید کرده است.( گاهی اپلیکیشن های دیگر در تلفن همراه نقش بدافزار را برای کاربران ایفا می کنند که برای جلوگیری از این امر تهیه اپلیکیشن از منبع اصلی پیشنهاد می شود.)
– استفاده از اینترنت و شبکه امن ( از هر شبکه مخصوصا شبکه های رایگان و آزاد در اماکن عمومی برای اتصال به اینترنت استفاده نشود. امنیت شبکه های آزاد بسیار کم می باشد.)
– از اپلیکیشن های مشابه استفاده نکنید. ( برای برنامه تلگرام اپلیکیشن های مشابهی وجود دارد که گاهی امکانات این اپلیکیشن ها از خود برنامه تلگرام بیشتر می باشد ولی چون شرکت طراح آن را تایید نکرده است شاید امنیت تلگرام را به خطر بیندازد.)
– از قرار دادن تلفن همراه ، تبلت یا رایانه شخصی خود به دیگران خوداری کنید.
– لینک هایی که با پسوند ( bot. ) می باشد اعتماد و لمس نکنید زیرا این لینک ها ربات بوده و احتمال بدافزار بودن آنها وجود دارد.
– روی لینک های ارسالی از منابع نامعتبر کلیک نکرده و  آنها را منتشر نکنید. ( گاهی لینک ها دارای بدافزارهایی هستند که شما متوجه اجرای آنها نمی شوید و در ظاهر شاید کار مورد نظر شما انجام شود اما واقعیت چیز دیگری است.)

جلوگیری از هک تلگرام با چند اقدام ساده قابل انجام است. با روش های ذکر شده امکان  را خواهید داشت و قادر خواهید بود تا امنیت اکانت تلگرام خود را حفظ کنید.

دوستان عزیز لطفا با مشارکت در بحث ما را در تامین کیفیت مقاله امنیت تلگرام یاری نمایید.

هک تلگرام با گوشی, آموزش هک تلگرام دیگران, هک تلگرام دیگران بدون کد, آموزش تصویری هک تلگرام, هک تلگرام اندروید, هک تلگرام دوستان, هک تلگرام با کامپیوتر

http://telegramsoft.net/wp-content/uploads/2017/07/download.png

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 174 نظر ثبت شده است.

 1. ببخشید من خودم با تلگرام هک شدم چرا واقعیتو نمیگین که تلگرام به راحتی آب خوردن هک میشه

 2. سلام
  من هفته پیش دوستم تلگراممو هک کرد تمام اطلاعاتمو بدست آورد چرا میگید هک نمیشه ایرانی جماعت عادت کردند به دروغ(بنظر من بعد از اتمام چتتون تمام چت و عکسهاتونو که دریافت و ارسال کردید پاک کنید حتما)

 3. دقیقا منم همین اتفاق واسم افتاد …ایرانی جماعت فقط دروغ میگن ..من نه کدی دریافت ونه ارسال کردم اما تلگرامم هک شد و یه فرد ناشناس عکسا ومتن هایی که با دوستم رد وبدل کرده بودمو واسم میفرستاد..بخدا باور کنید دروغ نمیگم….بیکار نیستم که اراجیف بگم…یک روشی واسه هک وجود داره بدون کد ولی کسی بروزش نمیده…..

 4. سلام . برادر من تلگراممو هک کرد . بنظرم تنها راه جلوگیری از هک شدن فعال کردن کد دو مرحله ای و بعدش رمز دادن به صفحه گوشی موبایل و رمز دادن به خوده صفحه تلگرامه . واقعا کار بدیه . متاسفم واسه هکر های نا محترم !

 5. اعصابم داغونه خیلی راحت هکم کردن ن کدی ن کدی اومد ن کدی دادم گفتن هکت کردیم اینم عکس پیامات!محض اطلاع همه هک کنن همه عکسای توی گالریتونم میتونن حتی بردارن اعصابم خرده بااین برنامه مزخرفتون

 6. سلام خدمت دوستنان
  من هکرم هر سایتی و هر وبلاگی رو میتونم هک کنم تلگرامم خیلی راحته هک کردنش !
  تلگرام های زیادی رو هک کردم بدون کد هر کسی میگه نمیشه دروغ میگه !
  تلگرام همه دوستامو هک کردم تمام عکساشونو بدست اوردم !بی خودی قضاوت نکنید بدون کد هم امکان هک شدن وجود داره هکر باید خیلی حرفه ای باشه !

 7. خدایی فازتون چیه من خودم هم هک بلدم هم یاد میدم خوب تلگرام از راه ID میشه من خودم انجام میدم بعد شما زدید الکیه هک من خودم رو بنر بالا کلیک کردم آموزشو خریدم تونستم هر کسی رو هک کنم والا بد بگید هک نمیشه

 8. من حدود 9 ماه پیش خانمم تلگرامم رو هک کرد.اگه بگم با این هک کردن چقدر مسخره و بچه گانه زندگی 17 ساله مشترک ما تمام شد و یه بچه .بچه طلاق شد دروغ نگفتم.با این هک و با پرورش یک سری از افکار بسیار مسخره زندگی من به طلاق رسید.بله تلگرام هک میشه.و زندگی من ثمره هک تلگرام هست.

 9. تلگرام هک میشه خیلی راحت من زنم بهم خیانت میکرد هکش کردم فهمیدم

 10. با سلام اولا تلگرام هک میشه من خریدم ه کردم اینو 100 درصد می گم چون باهاش برخورد کردم خواهشا به مردم جهت دلداری دروغ نگید.

 11. از کجا خریدین ؟من خیلی کارم ضروریه لازم دارم ی برنامه خریدم کار نمیکنه

 12. من از بنر الایی خریدم تونستم هک کنم
  تو هم بخر همه رو هک کن

 13. سلام میشه خواهش کنم لینک رو ب ایمیلم بفرستین

 14. سلام اسم برنامه هکتون چیه

 15. میشه جواب بدید من نرم افزار رو خریدم نصب نمیشه

 16. من یه روش واسه هک تلگرام بلدم ولی کار هر کسی نیست !!!!!!!!!!!!!

 17. من خیلی دوست دارم این کارو بکنم خاهش میکنم بگید چیکار کنم

 18. اینقد ساده وزود باور نباشید

  پولاتون زیادی کرده؟

 19. سلام اگه میشه بمن بفرستین قیمتش هرچی رو چشمم ضروری لازم دادم

 20. سلام اگه کسی باخط خودش کسی هک کنه بعداونطرف میفهمه که باچه خطی هک شده؟

 21. توروخدا بمنم بگید چجوری هک میکنید.خیلی درعذابم

 22. سلام .چرا فیلم وعکس وداستان وبرای دانلود از شاخه به شاخه دیگه میفرستید.فقط الکی ودروغ به کاربراتون میگین برای کسب درامدخودتون

 23. دیدگاه من نصبت به سایتون منفی است چون به کاربران تو دروغ میگید.

 24. برنامه رو خریدم ارسال نشده واسم اخر کارتم 0561

 25. سلام میشه این کارو برام انجام بدین واجبه

 26. میشه برای منم انجام بدین

 27. كاری نمیكردی نو تلگرامت خانومت جدا نمیشد… والااا

 28. چگونه شما هک میکنید تلگرام رو؟؟؟

 29. بنر الایی کیه میشه آدرسشو بدی منمیشه بگی جریان چیه؟این برنامه رو خریدی؟

 30. سلام من دوستدارم یادبگیرم چطور هکر باشم میشه لطف کنید ‌اسم برنامه بگید…سپاس

 31. یادم بده ناموسا

 32. سلام من میخام تلگرام کسی رو هک کنم کمکم میکنید؟؟؟؟

 33. میشه بگید چه طوری رایگان هک کنم خواهش

 34. لطفا ب منم یاد بدید ممنونم

 35. من برنامه رو خریداری کردم از سایت ولی برام نفرستادن باید چیکار کنم؟

 36. چزا لینکو نفرستادین من منتظرم لطفا

 37. داداش شماره یا ایمیلتو میدی؟

 38. سلام
  اگه به هیچ عنوان هک نمیشه پس چطور این مطلبو
  گذاشتین؟

  از کجا بدانیم تلگرام ما هک شده یا نه؟

  صفری درباره این که چگونه می توان مطلع شد که آیا حساب فرد هک شده یا خیر هم توضیح داد:اگر افراد بر روی تلگرام خود به بخش تنظیمات (setting) مراجعه کنند در قسمت section show all مشاهده می کنند آیا به غیر از دستگاه آنها IP و یا مشخصات گوشی دیگری ذکر شده است یا خیر.

  وی همچنین یادآور شد:اگر حساب کاربری فردی به غیر از گوشی او و یا لپ تاپ و سیستمی که برای دسترسی به تلگرام از آن استفاده می کنند مشخصات دستگاه دیگری را هم داشت به معنی آن است که اطلاعات فرد هک شده است که در این صورت فرد می تواند حساب خود را غیرفعال کرده و بار دیگر با اطلاعات جدید حساب کاربری خود را فعال کند.

 39. ممنون .فکر کنم هر برنامه ای قابل هک باشه

 40. به هر صورت ممنون از دلگرمیتون

 41. دوست عزیز میشه منو هم راهنمایی کنید؟؟

 42. دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه واقعا برام ضروریه

 43. میشه به منم کمک کنی؟

 44. سلام دوست عزيز ميتوني هك تلگرامو يا كلا گوشي اپل و اندرويد رو يادم بدي ممنونت ميشم واقعا احتياج دارم بهش

 45. جناب بمنم آموزش هک رو میدین من خیلی نیاز دارم به همسرم شک کردم

 46. اگه تلگرام هک میشه یکی بهم بگه از کجا برنامه شو بخرم توروخدا یکی جوابو به ایمیلم بفرسته @rock_lover68

 47. من ميخوام هك كنم بگيد چطورى

 48. Begid chetori hack konam

 49. داداشا هرکی برنامه رو خریده یه بکاب بگیره فایل نصبی رو برای من ایمیلکنه

 50. تلگرام قابل هک هست و تنها راهش پسورد گزاری هستش ک از قسمت تنظیمات امکان داره

 51. كنترل تلگرام

 52. سلام.میشه ایملتونو داشته باشم.کارم خیلی مهمه

 53. سلام امیر جان
  میشه لطف کنی این برنامه را برای من به آدرس ایمیل من بفرستی
  من در آلمان هستم.

 54. نرم افزاری نیست که آدم بخره
  من که چیزی نمیبینم.میشه برام به آدرس ایمیلم بفرستید.

 55. سلام امیرخان خوبید میشه لطف کنید شماره تلفونتون رو برام بفرستید به ایمیلم
  یه کار خیلی واجب باهاتون دارم

 56. سلام میشه ب من یادبدید؟خواهش میکنم ازتون خیلی واجبه

 57. امیرخان میشه یه کمکی به من کنید لطفاً؟؟؟

 58. سلام حتما حتما حتما بمن بگید ک چطور میشه تلگرامه کسیو هک کرد واقعا لازم دارم,کارم ضروریه

 59. salam, mishe begid chetor hak kardin?

 60. توروخدا ب منم یاد بده یا برنامشو بفرستم غزیه ناموسیه خیلی احتیاجش دارم

 61. سلام
  میشه هک بدون دسترسی به گوشی طرف رو بهم یاد بدین؟

 62. سلام میشه کمکم کنین ،خواهش میکنم هم اموزش هم نرم افزار

 63. Salam Torokhodaa b Mnm Yad bedid zendegim ro hawast Khahesh miknm azaton

 64. به ما هم ياد بده خوب

 65. امیر اگه هکر واقعی هستی. میشه بگی چجوری تلگرام هک کنم.

 66. این سایت به علت اراجیف گویی به زودی هک میشود…

 67. خوب من هادی هستم یه برنامه نویس و هکر
  در جواب دوستان باید بگم که تلگرام هک شدنی هست صحیح اما اما فقط میشه اکانت هک کرد یه مثال میزنم
  مثلا شما میتونی سایت گوگل هک کنی خوب معلومه نه اما چرا میشه جیمیل هک کرد تلگرام هم همین جوری هستش میشه اکانت کرد اما نمیشه تو تلگرام برنامه نویسی شو عوض کنی و هکش کنی
  حتی خود تلگرام جایزه ۱ میلیون دلاری گزاشته برا این کار
  لطفا زود قضاوت نکنین باشه
  مرسی به حرف من گوش دادی

 68. هه کسی که میگه تل هک نمیشه خره چون خودم هم برنامشو دارم که باهاش دویست نفر هک کردم هم بدون برنامه و فقط با گول زدن میتونم تلشو هک کنم و اقایه گیم اور می خوای یه سایت هک کنی واس ما مثله تبلیغات شدی هی بزودی بزودی تو اگه هکری باید زبان برنامه نویسی رو حتمااااااا بلد باشی و لینوکس و وین رو داشته باشی که بتونی هک کنی اگر نداشته باشی ادم هستی که فقط بابرنامه های هکر ها کار میکنی و اسمه خودتو گزاشتی هکررررررر

 69. پیمان تو که اعتقاد داری اینا اراجیفن و باهاشون یعنی با ادمین سایت شاخ شدی اصلا میدونی راه ورودی یک هکر به سیستم عامل چیههههه؟ر هااااااااا

 70. الان هکت می کنم الان هکت می کنم

 71. میشه بهم بگید….خیییییلی لازم دارم

 72. داداش میشه ی کمکی به من بکنی …هر کاری بگی برات میکنم…..

 73. لطفا من هم راهنمایی کنید برای هک تلگرام ممنون میشم

 74. محاله تارمز ندی محاله بعدشم تونشاسته نگاه کن مینویسه چندنفرتوتلگرامتن

 75. هادی خان شما که ادعات میشه بیزحمت راه هک کردن رو بمام یاد بدین
  کالی لینوکس و رات و…. نه یه راه ساده تر لطفا

 76. توروخدا برامنم بفرستین.خواهش میکنم.

 77. سلام خوبی برنامه هک داری برام بفرست

 78. منم برنامه هک میخوام هک کنم .جواب بدین

 79. slm mishe baraye mnm anjam bedin?

 80. برام بفرستید حک تلگرام رو پولشو میدم

 81. برام بفرست

 82. سلامـ لطفا برنامه هک تلگرام واسه منم بفرستین ممنون میشم

 83. سلام کسی برنامه هک تلگرام داره ؟ اگه دارین توروخدا بمنم بفرستید

 84. سلام میشه لینک نرم افزار هک تلگرام رو برام اینجا بنویسید.

 85. سلام میشه لینک نرم افزار هک تلگرام رو برام اینجا بنویسید.

 86. سلام میشه برنامه هک تلگرامو واسه منم بفرستین

 87. بخاطر زندگی که دارم خواهشا برنامه برا من بفرس

 88. با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز .باید بکم که دقیقا هک کردن کار زیاد سختی نیست فقط مرد عمل و تجربه و هوش میخواد من یه برنامه نویسم و کد نویس میتونم بدون نرم افزار وبلاک یا ایمیل هک کنم اما فایده ای نداره چیزه چرته ی / ولی در راجبع تلګرام هک کردنش بسیار راحت /همه دروغ میګن هک نمیشه میشه اونم راحت/مواظب باشین فقط اطلاعات شخصیتون رو کلیر هیستوری کنی / بعدا اینکه دنبال هک هستی تو سایتای دروغ ایرانی نیس فقط کلا برداریه/ telgram black باید توی سایتای خارجی دنبالش باشین/ یا علی

 89. سلام فقط اگه راست میگید وفکر کنید این اتفاق برای خواهر یابرادرخودتان افتاده پس اگه میتونید کمک کنید بهشون راهشو نشان بدین درسته هک کردن کار هرکسی نیست خب برادر عزیز مردومردانه راهشو بگید بخدااگه باعث نجات کسی بشید مطمعن باشید خداهم کمکتون میکنه فقط اگه میشه جان عزیزاتون برای ماهم بفرستید ممنون میشم بخدا همیشه دعاگوتونم

 90. لطفا اگه دارین برام بفرستین ممنون میشم ضروری نیاز دارم بهش

 91. سلام دوستای عزیز بله برنامه ای هست که بدون اینکه طرف متوجه بشه وهیچ کدی هم واسش ارسال نمیشه و من اون برنامه رو دارم خیلی راحته کارکردن باهاش فقط کافیه شماره تلگرام فرد موردنظرتون رو وارد کنید تا اطلاعات تلگرامش بیاد روی تلگرام شما

 92. میشه برا منم بفرستی این برنامه هک رو خیلی وقته میخوام خواهشا بفرست

 93. ولی دوسان ببخشیدا قصد توهین ندارم من کوچک همتونم ولی اونایی ک میگن تلگرام هک نمیشه یکم عقلشونو ب کار بندازنن سازمان ب اون بزرگی ب اون امنیت بالا همچو ناسا*بانک مرکزی*پتروشیمی*شرکت یاهو و …..که خودتونم اطلاع دارین ک امنیتشون خیلی خیلی بالاس هک شدن حالا ی تلگرام ک فقد درحد ک نرم افزار پیغام رسان هس نشه هک شد….هکش خیلیم سخت نیس درصورت موافقت به تلگرامم بیایید نرم افزارشو بدم خدمتون

 94. لطفا یه کی بگه چطوری میتونم دیگران رو هک کنم توروخدا خیلی واجبه

 95. میشه به من همون هک ساده ی اکانت رو یاد بدید

 96. میشه به من همون هک ساده ی اکانت رو یاد بدید

 97. سلام اونایی ک میگن بلدن یادبدن
  اگرم بلد نیستین بیخود ادعا نکنین
  مردمو سرکار گذاشتین

 98. سلام میشه نرم افزار هک برام بفرستید حیاتیه خیلی برام

 99. دوسان بالا پیام گذاشتن هرکی میخاد میتونه بیاد تلگرامم من کمکش کنم09332783066

 100. سلام این نرم افزار هک تلگرام رو دارین

 101. لطفا برام ارسالش کنید من بد بخت شدم میخام تلافی کنم

 102. سلام تروخدا به من کمک کنید به نامزدم شک کردم هک تلگرام رو برام بفرستید

 103. سلام چرا دروغ میگویید من 2 ماه یک بار به بخشی از تنزیمات تلگرامم میرم میبینم 2 نفر یا 3 نفر هکم کردن اونا چگونه هکم میکنن ها ها بگو ببینم.

 104. سلام..خواهشا..ب منم یاد بده…خواهش میکنم..میخوام ببینم همسرم کاری میکنه یانه??مشکوکم بهش

 105. mishe vasam befresyii..khahesh mikonm.mikham bbinm shoharm chikar mikone

 106. سلام میشه واسه من بفرستی هک تل گرام و فوری میخوام

 107. میشه بگی چجوری هک کردی

 108. خوب اگه میدونی به مام بگو

 109. لطفا به منم یاد بده(ولی تورو خدا منو هک نکن گناه دارم ???)

 110. سلام لطفا به منم هک کردن یاد بدین خواهش میکنم لازم دارم برای کنترل کردن دخترم

 111. فرید میشه شمارتو بزاری

 112. خوب راهش رو بگید چرا فقط ادعا؟/

 113. میشه نرم افزارهک تلگرام رو بدید به ممنون

 114. چی جوری میشه نرم افزار هک تلگرام رو دانلود کرد من دیگه موندم هرچی میکنم نمیشه دانلود کنم زیاد ضرورت دارم به این نرم افزار

 115. میشه به منم بگید چطوره؟ ؟؟؟؟؟

 116. میشه کمکم کنی

 117. سلام دوستان خوبم هرکی هک تلگرام واقعی داره بیاد تلگرامم بفرسته اینم شمارمه 09908727661

 118. سلام با حرفتان موافقم نرم افزار از کجا میتونم پیدا کنم خیلی وقته دنبال نرم افزار هستم خواهشا شمارتو بده

 119. سلام من با حرفت موافق هستم آقا فرید میشه کمک کنی تا هک کنم خیلی ممنون

 120. سلام با حرفت موافقم خیلی ممنون میشم کمک کنید

 121. سلام ببخشیدمیشه حک تلگرامویادم بدین

 122. سلام، دوستانی که در اینجا در باره هک شدن و نشدن مجادله میکنند باید بعرضشون برسونم که هر نرم افزاری را میخواهید نصب کنید به هنگام نصب یک سری اطلاعات پیش فرض از شما ور خواست میکند منجمله اینکه مثلا این نرم نرم افزار میخواهد به گالری ، و فایل های ثوتی و یا سیستم و یا … دسترسی داشته باشد آیا اجازه دسترسی میدهید؟ در این وقت هست که شما با زدن بله برای ادامه نصب برنامه تون این اجازه تایید میشود و برنامه به کلیه درخواست های خودش دسترسی پیدا میکند و اگر برفرض هرکسی بتواند همان برنامه را هک کند مطمعنن به سایر بخش ها هم دسترسی پیدا میکند و این دیگر جای بحث ندارد که آیا تلگرام هک میشه یانه ، هر برنامه ای که ساخته شده توسط آدمیزاد بوده و فضایی ها نساختند که آدمیزاد نتونه هکش کنه پس آدمیزاد ساخته و آدمیزاد هم میتونه قطعا هکش کنه. اما خب آدمی چرا کند کاری که باز آرد پشیمانی! پیشگیری بهتر از درمان است ، خرابکاری نکنیم که در پی در درمانش باشیم ، امیدوارم روزی برسه که شعور و آگاهی مان آنقدر بالا بره که از وسیله ها درست استفاده کنیم ، هنوز عقب مانده عقلی هستیم که راه صحیح ابزار آلات را نمی دانیم و آنوقت ادعای متمدن بودن و بافرهنگ بودن را میزنیم! زهی با خیال باطل!

 123. هک کردن خیلی اسونه

 124. خب گوشیتو دستش نده که راحت هک میشی

 125. لینک دانلودشو برام بفرستین

 126. من بلدم میخواید

 127. داداش فدااات چطو میشه هک کرد؟ ناموسا ب منم بگو خداییش خیلی مشتی چاکر پاکریم

 128. تلگرامتو بده خو

 129. هیچ برنامه ای نیست که شما رو هک کنن فقط گوشی تون رو دست دیگران دادین به راحتی از تلگرامتون استفاده شده برای جلو گیری این کار برای تلگرام خود رمز بزارید

 130. خدمت اون دسته از دوستانی که میگن تلگرام هک نمیشه باید عرض کنم اشتباه می کنن. من هک میکنم/ اینم آدرس تلگرامم

 131. دوستان عزیز من یک هکر هستم و بیشتر برای سرگرمی کار هک رو انجام میدم و اخرین هک هم مربوط بود به شرکت پالمر که با قرارداد ۵۰۰۰دلار به راحتی ظرف ۳روز هکش کردم و بهتون این اطمینان رو میدم که اگر کسی با حرفه هک کمی اشنایی داشته باشه و کد نویسی بلد باشه شما هر کاری هم که بکنید هک میشید مثله اب خوردن اگرم کسی با نظر من مخالفه میتونم ظرف ۱ساعت تمام اطلاعاتی که از روز اول تو گوشیش بوده تاالان رو براش بفرستم اون که تلگرامه??

 132. سلام میشه برنامه هک روبه منم بدین شدیدااحتیاج دارم وتواینترنتم نمیتونم دانلودکنم

 133. لطفا به منم بگین چجوریه، برنامش لازم دارم

 134. سلام طور خدا برنامه هک تلگرام بفرستین برام

 135. میشه برنامه هک تلگرام بفرستی برام

 136. سلام من هک تلگرامومیخوام آقا

 137. سلام اگر امکانش است من هم هک تلگرام میخواهم لطفا راهنمایی کنید

 138. سلام آقا ممکنه فقط هک تلگرام روبرام بفرسین

 139. سلام به من بگید هر چیم بخوای میدمتون

 140. اره توروخدااگه بلدی به منم بگو شوهرم داره بهم خیانت میکنه مطمعنم

 141. سلام میشه به منم کمک کنی

 142. با سلام دوستان امکان هک تلگرام در صورتی میتونه امکان پذیر باشه که طرف ساده لوح باش و دوما تنها دوراه واسه هک تلگرام هست اولیش هک باگ جهانیه دومی سو استفاده از افراد و دادن پایلود و تروجان به افراد والسلام. اگه یکم عقلتونو به کار ببرید کسی نمیتونه هکتون کنه. موفق باشید

 143. ب منم یاد بده پیلیز

 144. میشه یاد بدی لطفاا

 145. باعرض سلام و خسته نباشید سایتتون بسیار عالیست اگر میشود برانمرو برام ارسال نمایید.باتشکر

 146. Be in mogan Dozdiiii

 147. سلام لطفا اگه میشه برنامه هک گوشی روبرام بفرستین

 148. امیر خان لطف میکنی هک تلگرامو به آدرس ایمیلم بفرستی. ممنون میشم.
  omid.mazinany@gmail.com

 149. سلام میشه لطفا برای من بفرستید

 150. اگه لطف کنی واسم بفرستین ممنونم.واقعا لازمش دارم تشکر

 151. سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز دوستانی که دنبال هک تلگرام هستند. و انتظار دارند که با برنامه خاصی این کا را انجام بدن. آگاه باشند که چنین چیزی وجود نداره! چرا که اگه به همین راحتی برنامه بین کاربران منتشر می شد سرور تلگرام از این موضوع مطلع می شد و اقدامی برای این مورد انجام میداد.
  ولی میشه تلگرام دیگران رو به نحوه دیگه . که احتیاج به هیچ برنامه هم نداره انجام داد من خودم تا به حال چندین بار دوستانم رو هک کردم (البته بدون اینکه به گوشی اونها دست بزنم !)

 152. سلام
  میشه آموزش هک موبوگرام رو ب من یاد بدهید ممنون میشم

 153. سلام لطفا اگه امکانش هست واسم برنامه هک تلگرام بفرستید.خواهش میکنم لازم دارم. ممنون میشم

 154. سلام ممنون میشم واسه منم برنامه افزایش بازدید رو بفرستید

 155. اخ دوستان چرا نمیخایین یکم منطقی باشین بابا طرف اومده بانک هک کرده طرف اومده ناسا رو هک کرده و…. یه لحظه برو درمورد اینا بخون ببین امنیتشون چقدره….حال هرک نتونه تلگرامو هک کنه خخخخ خوبه والله بعدبگین پیشرفت نمیکنیم بیایین من راهنمایی میکنم چطور
  ایدی تلگرام

 156. من میتونم ولی یکم مشکله فقط به کسایی میگم مشکل دارن همین

 157. چجوری ؟؟؟
  بفرست ماله منو

 158. سلام میشه ب من یاد بدین..و بگین از کجا و چطوری دانلود کنم..مهمه چون دوستم ک نامزده،و میخاد مطمئن شه ک نامزدش بهت خیانت کرده با نه
  حیاتیه
  ممنون میشم کمک کنین

 159. حق شماست که باید بلاک شدید

 160. Mishe b mnm bfrestin kheili zarorie,mmnon

 161. کسی که ادعای هکربودن داره ایمل بزاره ببینم چقدربلده مرسی

 162. برای من واجبه یکی داره تهدیدم میکنه که عکسامو پخش کنه ترو خدا کمکم کن

 163. واسه منم بف رست

 164. سلام میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

 165. لطفا میشه راهنمایی کنید که چه جوری میشه کسی را هک کرد

 166. لطفا میشه راهنمایی کنید که چه جوری میشه کسی را هک کرد

 167. برای من هک خیلی اسونه تلگرام گوشی هرچی

 168. سلام کسی هک تلگرام نمی بفرسته

 169. سلام من میتوانم تلگرام روهک کنم وآموزش ونرم افزارشم میدم بهتون فقط یک شارژ ۱۰تومنی باید بفرستین برام اینم جیمیلم
  hamedalizadeh008@gmail.com

 170. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 171. هک تلگرام به روش تخصصی و نفوذ به ریشه بوت گوشی ها انجام میشه.
  دوستانی که مایل هستن برای هک تلگرام و هک گوشی پیام بدن.

 172. hack telegram tazmini..
  09029106836

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز