گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

آموزش هک اینستاگرام و بازیابی پیج هک شده اینستاگرام

حتما با شبکه مجازی محبوبِ اشتراک گذاری عکس و ویدئوی اینستاگرام آشنایی دارید. و شاید شنیده باشید که اکانت کسی هک شده یا اینکه خودتان هم قربانی این عمل بوده اید.آیا می دانید اگر اکانت شما مورد نفوذ قرار گرفت، باید چه اقداماتی را انجام دهید؟ آیا با روش هایی که نفوذ گران از آن استفاده می کنند آشنایی دارید؟ در اینجا شما را با این روش ها آشنا می کنیم و همچنین در انتها راه های باز پس گیری اکانت اینستاگرام را برای شما شرح می دهیم. در ادامه با دانلود رایگان همراه باشید

دانلود برنامه هک اینستاگرام, آموزش هک اکانت در اینستاگرام, دانلود هک اکانت اینستاگرام برای اندروید, آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام, بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

آموزش هک اینستاگرام و بازیابی پیج هک شده اینستاگرام

نفوذگران برای نفوذ به اکانت های (هک اینستاگرام) از چند روش استفاده می کنند که در ادامه این روش ها را توضیح می دهیم

  • کرک اکانت اینستاگرام

برای کرک کردن اکانت،نفوذگر لیستی از آی دی ها و پسوردها را به به برنامه می دهند و برنامه آی دی و پسوردی که با هم سازگاری دارند را پیدا می کند و با وارد اکانت می شوند.

  • استفاده از کدهای مخرب شخصی(Private exploit)

این کدها بصورت پولی و شخصی هستند و توسط هکرهای حرفه ای ساخته می شوند و در اینترنت به فروش می رسد و هر شخصی می تواند با خرید این کدها به راحتی اکانت ها را هک کنند.در واقع این افراد هکر نیستند و با کپی- پیست کدهایی که خریده اند اکانت ها را هک می کنند و خود را هکر معرفی می کنند. برای آشنایی با متااکسپلویت در این لینک ساخت تروجان در اندروید را ببینید.

  • روش مهندسی اجتماعی

یکی از روش های خطرناکی که نفوذ گران برای بدست آوردن اطلاعات قربانیان از آن استفاده می کنند،‌روش مهندسی اجتماعی می باشد. به این صورت که نفوذگر با صحبت کردن با قربانی و گول زدن آن پسورد او را با ترفند های خاصی بدست می آورند.

 

روش های بازیابی پیج هک شده اینستاگرام

اگر اکانت شما توسط نفوذگر کرک و هک شد، برایبازیابی پیج هک شده اینستاگرام می توانید گزینه فراموشی پسورد را بزنید تا اکانت خود را پس بگیرید.

حالا اگر نفوذگر ایمیل اکانت شما  را تغییر بدهد ، یک ایمیل از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می شود که تغییر ایمیل اکانت توسط فردی را به شما اطلاع می دهد. در این حالت اگر این اتفاق به تازگی رخ داده باشد شما می توانید به راحتی اکانت خود را پس بگیرید. و اما اگر خیلی سریع متوجه تغییر ایمیل اکانت خود نشده اید می توانید با مراجعه به وب سایت اینستاگرام و ریست کردن پسورد خود،پسورد جدیدی را برای خود انتخاب کنید و بعد از وارد شدن به اکانت،ایمیلی که توسط شخص نفوذگر وارد شده را عوض کنید.

اگر زمان خیلی طولانی از هک شدن اکانت ما گذشته باشد دیگر روش های بالا جوابگو نیست. این بار برای پس گرفتن اکانت می توانید به بخش پشتیبانی سایت اینستاگرام (help)مراجعه کنید.و این گزینه ها را انتخب کنید.

Privacy…>Report Somting >Hacked Accounts > I think mu account has been hacked> report

در صفحه ی باز شده برای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام از شما می پرسد که اکانت چه کسی هک شد؟ که My Account را انتخاب کنید. گزینه دوم را no انتخاب کنید.

ایمیل جدید برای ایمیل را وارد می کنیم. آخرین ایمیلی که روی اکانت استفاده کردیم. و آخرین رمزی که استفاده کرده بودیم.

در اینجا اگر تصاویری از چهره ی خود  درون اکانت خود پست کرده اید می توانید گزینه ای که  به این موضوع شاره دارد را انتخاب کنید. یک سوال هم راجع به اینکه احتمال می دهید چه کسی اکانت شما را هک کرده وجود دارد که می توانید گزینه ی آن فرد را نمی شناسم را انتخاب کنید.

در این حالت اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می کند که کدی  را در آن است و از شما خواسته که  روی یک کاغذ سفید این کد را بنویسید و در دست خود بگیرید و با چهره ی مشخص از خود عکس بگیرید و آن را در پاسخ به آن ایمیل برای آنها ارسال کنید تا پس از بررسی اکانت شما بازگردانی شود

امیدوارم این پست مفید واقع شده باشد.

http://telegramsoft.net/wp-content/uploads/2017/07/download.png

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز