ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

دانلود برنامه هک تلگرام با کد ۵ رقمی و آموزش هک تلگرام

همانطور که در مباحث پیشین در رابطه با روش های هک و نفوذ در تلگرام مطالبی را ارائه دادیم، در این بخش قصد داریم مباحثی را در رابطه با چگونگی هک تلگرام با کد ۵ رقمی و همچنین مزایا و معایب این روش نکاتی را مورد بحث قرار دهیم. یادگیری این نکات علاوه بر اینکه نحوه نفوذ به تلگرام را با کد یادآور خواهد شد، روش های جلوگیری از هک و همچنین ایمن سازی تلگرام را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد که می تواند در زمینه امنیت اطلاعات شخصی شما، بسیار کارآمد باشد.

دانلود برنامه هک تلگرام با کد ۵ رقمی و آموزش هک تلگرام

دانلود برنامه هک تلگرام با کد ۵ رقمی و آموزش هک تلگرام

هک تلگرام با کد ۵ رقمی

در این روش هک تنها نیاز به گوشی فرد مقابل برای چند ثانیه می باشد. یعنی در حدی زمان داشته باشید که بتوانید کد ۵ رقمی ارسال شده توسط تلگرام برای شخص مقابل را خوانده و سپس آن را حذف نمایید. روش هک بسیار ساده است و به همین علت بسیار نیز شکننده و قابل جلوگیری می باشد. نحوه انجام عمل هک به صورت مرحله به مرحله در ذیل بیان شده است.

مراحل انجام عمل هک با استفاده از کد

برای انجام این عمل ابتدا یک حساب کاربری جدید با استفاده از شماره تلفن فردی که قصد دارید تلگرام او را هک کنید باید ایجاد کنید. بعنوان نمونه در گوشی تلفن همراه خود یک تلگرام جدید یا یک نسخه از انواع نسخه های مود شده تلگرام نظیر موبوگرام را نصب نمایید. سپس وارد مراحل ایجاد حساب کاربری و ثبت نام شوید.

در  مرحله ای که از شما شماره تلفن درخواست می گردد، به جای شماره تلفن خودتان، شماره تلفن فردی که قصد هک او را دارید را وارد کنید.

پس از وارد کردن شماره، یک کد ۵ رقمی از طرف تلگرام جهت تایید هویت، به شماره مورد نظر ارسال می گردد. کد را به سرعت از گوشی فرد مورد نظر که در اختیار شماست خوانده و در گوشی خود وارد کنید و سپس پیامی که حاوی کد بوده است را حذف کنید.

با این روش تمامی اطلاعات موجود در تلگرام فرد مورد نظر برای شما به نمایش درخواهد آمد. اما این روش دارای اشکالاتی نیز می باشد که در ادامه به بررسی مشکلات این روش و معایب آن خواهیم پرداخت.

هک تلگرام با کد ۵ رقمی

هک تلگرام با کد ۵ رقمی

معایب هک تلگرام با کد ۵ رقمی و لو رفتن اطلاعات هکر

هک تلگرام با کد ۵ رقمی را اصولا نمی توان به عنوان یک روش هک پذیرفت. این روش به نوعی دور زدن تایید هویت تلگرام می باشد که برای این منظور طراحی شده است که بتوان از دستگاه های مختلف به یک حساب کاربری متصل شد. اشکالات این روش بسیار زیاد بوده و به راحتی قابل کشف و جلوگیری می باشد.

  • کد تایید دو مرحله ای

اولین و بزرگترین مانعی که می تواند در برابر هک به این شیوه قرار گیرد، فعال کردن کد تایید دو مرحله ای توسط کاربر می باشد. اگر فردی که قصد هک او را داشته باشید، کد تایید دو مرحله ای تلگرام خود را فعال کرده باشد، دیگر نمی توان به راحتی او را هک کرد و برای انجام عمل هک تلگرام، علاوه بر داشتن کد ۵ رقمی، نیاز به کد تایید دو مرحله ای نیز می باشد که این کد، فقط در اختیار خود فرد است و به هیچ جا ارسال نخواهد شد.

  • نمایش در نشست های فعال

دومین اشکال عمده ای که روش هک تلگرام با کد ۵ رقمی دارد این است که به محض اتصال به تلگرام فرد مورد نظر، نام و مدل گوشی شما در قسمت active session یا نشست های فعال تلگرام وی به نمایش در خواهد آمد و از اینرو به سادگی خواهد فهمید که در حال هک شدن است. علاوه بر این با کلیک روی گزینه terminate می تواند دسترسی شما را قطع نموده و دیگر اجازه هک را ندهد.

  • نمایش مخاطبین شما در تلگرام فرد

ایراد دیگری که در این روش وجود دارد این است که اگر گزینه Sync یا همگام سازی مخاطبین تلگرام شما یا فرد مورد نظر فعال باشد، بلافاصله بعد از اتصال به تلگرام فرد مورد نظر، مخاطبین شما و مخاطبین فرد مورد نظر در لیست مخاطبین تلگرام شما و تلگرام وی به نمایش در خواهد آمد که این خود یک ایراد بزرگ محسوب شده و می تواند در کشف هکر بسیار موثر باشد.

  • ناتوانی در خواندن پیام های باز نشده

یکی دیگر از عمده اشکالات هک تلگرام با کد ۵ رقمی این است که تا زمانی که فرد مورد نظر پیامی را نخوانده باشد شما نمی توانید به پیام مورد نظر دسترسی داشته باشید. چراکه با باز کردن محتویات پیام، آن پیام برای فرد هک شده نیز به عنوان خوانده شده علامت زده خواهد شد و فرد می تواند به راحتی دریابد که تلگرام وی هک شده است.

اما پیشنهاد ما به شما چیست ؟

استفاده از برنامه کنترل تلگرام بدون کد ۵ رقمی

اما در این میان برنامه هایی هستند که بدون نیاز به دانستن کد ۵ رقمی قادرند روی تلگرام و حتی اینستاگرام و یا برنامه های دیگر نظارت کاملی داشته باشند. این برنامه ها نظیر برنامه کنترل و نظارت از راه دور به منظور توانایی در کنترل و نظارت روی پیام های رد و بدل شده کودکان در فضای مجازی طراحی شده اند که می توانند نظارت و کنترل کاملی روی این گونه فعالیت های مجازی داشته باشند و والدین را در خصوص مراقبت از کودکانشان در فضای مجازی یاری بخشند.

برای ثبت نام و دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://downloadprogram.ir/wp-content/uploads/2017/08/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.png

http://telegramsoft.net/wp-content/uploads/2017/07/download.png

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز